fbpx

Stánkový predaj

Z Festivalu letectva v Piešťanoch si budú môcť zberatelia suvenírov odniesť nejeden úlovok. Na piešťanskom letisku ponúknu predajcovia rôzne makety a modely lietadiel, odznaky, nášivky, tričká s leteckou tematikou a všetko to, čo patrí k správnemu fanúšikovi leteckých podujatí.

Vážení záujemcovia o predaj na podujatí Festival letectva, Piešťany 2020 (ďalej len “FLP 2020”) v dňoch 8. – 10. mája 2020. Využite prosím tento formulár na registráciu stánkov so suvenírmi počas FLP 2020.

Na základe vašej registrácie je možné registrovať sa na predaj: leteckých suvenírov, modelov, tričiek a iných predmetov okrem gastro prevádzok.

V prípade, že máte záujem o gastro predaj kontaktujte prosím nášho gastro partnera Yvents (Street Food zóna) za účelom individuálnej dohody:
Gabriela Coganová – gabriela.coganova@yvents.sk, 0902 619 259

RegistráciaRegistrovať sa môžu len predajcovia, ktorí majú vyrovnané všetky záväzky voči organizátorovi. Doba registrácie je možná do vypredania všetkých predajných miest, najneskôr do 15.4.2020. Storno poplatok je 50% z ceny predajného miesta. Cena za 1bm šírky plochy je 100.- € bez DPH 20%. Minimálny odber je 3 bm. Obmedzenie predaja a reklamy na verejnom leteckom podujatí FLP 2020, viď podmienky stánkového predaja.

Menu

This content will appear inside a popup…