Gastro zóna

Na tohtoročnom Festivale letectva Piešťany bude pre návštevníkov zabezpečené občerstvenie prostredníctvom viac ako dvadsiatich gastro prevádzok.

Každý si vyberie

Nemôžu chýbať tradičné festivalové špeciality ako pečené klobásy, obľúbená cigánska pečienka, zemiakové placky, langoše či guláš. Sortiment populárneho street food budú zastupovať napríklad prémiové hamburgery, bretónske palacinky alebo kebab. Pre návštevníkov, ktorí obľubujú slovenskú klasiku, bude k dispozícii grilovaný oštiepok, pirohy so slanou aj sladkou náplňou, bryndzové halušky, ale aj husacie hody. Prevádzky so sladkým občerstvením pripravia domáce kysnuté koláče, štrúdle, waffle, trdelníky, palacinky a veľmi obľúbené varené guľky s ovocnou náplňou. Na malé zahryznutie bude pripravený široký sortiment cukroviniek ako cookies, perníčky, cukrová vata, zo slaných pochutín napríklad popcorn, oriešky a varená kukurica.

O pitný režim sa postará banskobystrický pivovar, exkluzívny partner festivalu. Čapovať sa bude pivo Urpiner a taktiež radler. Ďalší partner Budiš ponúkne širokú ponuku minerálnej vody a nealkoholických nápojov, vrátane čapovanej lokálky. V okolí každej gastro zóny bude vybudovaný tienený priestor z pivných setov a slnečníkov na konzumáciu jedál a nápojov.

Menu

This content will appear inside a popup…