Herná zóna najväčšieho slovenského esport festivalu. Y-Games prináša na festival letectva najnovšie herné konzoly, počítače a notebooky vo veľkých voľne dostupných zónach.

Zahrajte si skvelé PC a konzolové videohry alebo vyskúšajte nové technológie ako napríklad virtuálna realita, kde sa pomocou nových technológií reálne prenesiete do iného sveta.

Užite si adrenalínovú hru v podobe Escape Room, kde budete mať za úlohu sa vyslobodiť z uzamknutej miestnosti pomocou riešenia hádaniek v čo najkratšom čase. Počas Y-Games hernej zóny si užijete aj bohatý sprievodný program s populárnymi youtubermi a streamermi. Návštevníci si budú môcť zahrať populárne hry s FiFqom alebo diskutovať o histórií s Dejepis Inak.

Čakajú na vás aj cosplayeri oblečení v skvelých kostýmoch známych filmových postáv. Naživo tak môžete stretnúť a odfotiť s Bumblebee z filmu Transformers alebo s komiksovou hrdinkou Wonder Woman. Nebudú chýbať ani zábavné súťaže a kvízy o skvelé ceny a mini herné turnaje v počítačových a konzolových hrách.

Facebook
YouTube
Instagram