MEGA SÚŤAŽ O SUPER CENY

LAJKUJ FESTIVAL LETECTVA NA FB ALEBO IG, ZDIEĽAJ A VYHRAJ

Spolu s našimi partnermi sme si pre vás pripravili najväčšiu šúťaž, aká tu ešte nebola!

Ak sa chcete zapojiť do súťaže, je potrebné LAJKNÚŤ náš FB alebo IG – Festival Letectva Piešťany, alebo zdieľať príspevok (ak lajknete FB a IG a zároveň budete zdieľať príspevok, môžete tak zvýšiť šancu na výhru). Žrebovať budeme z tých, ktorí lajkli našu stránku, zdieľali tento príspevok, alebo followovali náš instagram. Žrebovanie o SUPER ceny sa uskutoční po Festivale Letectva (najneskôr do konca mája 2022). Žrebujeme až 8 z vás!

Čo môžete vyhrať?

Pobyt pre 2 osoby na 2 noci, v dvojlôžkovej izbe Premiere v Šimák Zámok Pezinok (polpenzia a wellness v cene).
Pobyt pre 2 osoby na 1 noc, v 4-hviezdičkovom Esplanada Hotel v izbe kategórie Premium (v cene je zahrnutá polpenzia a vstup do vodného a saunového sveta, Premier fitness s podvodnými bicyklami a saunami v Kúpele Piešťany).
Rekreačný pobyt v Kúpele Brusno pre 2 osoby na 2 noci. Pobyt zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu formou bufetu, 4 liečebné procedúry, a voľný vstup do rehabilitačného bazéna, sauny a pary okrem toho aj vstupnú lekársku prehliadku (všetko v hodnote 360 eur).
Pobyt plný zážitkov pre 2 osoby na 2 noci, (mimo letnej sezóny) vrátane vstupov do wellnes a polpenzie v Masarykovom Dvore.
Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v Kúpeľoch SLIAČ. Pobyt v sebe zahŕňa 3 procedúry: biovak, minerálny bazén, plynová injekcia. Ubytovanie v izbe štandard: dve lôžka, plná penzia formou bufetových stolov, dobrovoľná lekárska konzultácia.
Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej izbe v Horskom Hoteli Šachtička (polpenzia a wellness v cene).
Zaujímavé vecné ceny od spoločnosti EPSON. Tešiť sa môžete na tlačiarenskú techniku.

Nezabudnite nás sledovať na našich sociálnych sieťach:

Facebook
YouTube
Instagram

Vstupenky na túto unikátnu akciu sú už v predpredaji dostupné tu: