Jedinečný letecký festival v Piešťanoch už ponúka výhodné vstupenky v predpredaji. Je tak možnosť ušetriť aj desiatky eur.

Všetci nadšenci a záujemcovia, ktorí majú v pláne navštíviť jedinečnú leteckú šou, ktorá odštartuje v piatok 6. mája a potrvá až do nedele 8. mája 2022 na piešťanskom letisku, už majú možnosť kúpiť si na stránke www.festivalletectva.sk predpredajové vstupenky. Tie sú rozdelené do jednotlivých skupín a od toho sa odvíjajú aj ich cenové rozdiely. Je možnosť kúpiť si jednodňovú vstupenku do verejnej zóny, zľavnenú vstupenku, ktorá sa vzťahuje na deti od 6 do 15 rokov (vrátane), jednodňovú vstupenku na tribúnu a jednou z možností je aj permanentka (festivalová vstupenka), ktorá dovolí návštevníkovi užiť si letecký festival od piatku do nedele. Ceny v predpredaji sú rozdielne od tých, ktoré budú v deň podujatia. Nižšia cena v predpredaji tak bude znamenať pre niektorých úsporu aj desiatky eur. Do predpredaja sme dali 1000 vstupeniek do verejnej zóny, 200 na tribúnu a 200 permanentiek.

Letisko otvorí svoje brány pre verejnosť v piatok 6.mája 2022 o 16:00 hod. a lietať sa bude až do 23:00 hod. V sobotu sa letisko sprístupní širokej verejnosti o 10:00 hod. a pestrý program, vrátane leteckej šou potrvá až do 23:00 hod. V nedeľu bude verejnosť môcť navštíviť Letisko Piešťany od 10:00 hod. do 16:30 hod. Festival letectva, Piešťany 2022 ponúkne všetkým unikátne letecké prevedenia a akrobacie v podaní najlepších európskych pilotov, návštevníkov privíta Aeroexpo – Európska výstava letectva, pre rodiny s deťmi je pripravená rodinná a detská zóna na ploche až 20 000m2 a súčasťou podujatia budú aj viaceré zaujímavé sprievodné programy.

Facebook
YouTube
Instagram