Dobrovoľník

Máš záujem o prácu v tíme dobrovoľníkov na AIRSHOW SLOVAKIA 2022?

Chceš sa stať členom tímu dobrovoľníkov na AIRSHOW SLOVAKIA 2022 a získať  tak cenné skúsenosti či zažiť nezabudnuteľné chvíle na jedinečnej leteckej šou?

Chceš spoznať nových ľudí a obohatiť svoj životopis?

Tak neváhaj a zaregistruj sa:

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorým nechýba nadšenie, láska k lietaniu a lietadlám, ktorá však nie je podmienkou. Pre nás sú dobrovoľníci dôležitým článkom pri organizovaní leteckých šou a vytvárajú tak nezabudnuteľnú a priateľskú atmosféru. Dokážu to iba ľudia, ktorí sú ochotní venovať svoj osobný čas v prospech iných a vykonávajú túto činnosť vo svojom voľnom čase, na základe vlastného rozhodnutia a bez nároku na odmenu. Ubytovanie, stravu a pitný režim majú dobrovoľníci zabezpečené.

Dobrovoľníkom sa môže stať takmer každý záujemca, ktorý dovŕšil 17 rokov. Hraničný vekový limit nie je stanovený.

Každý dobrovoľník dostane za svoju aktivitu certifikát o dobrovoľníckej činnosti, ktorý môže byť pre neho prospešný aj v budúcej profesijnej kariére. Zároveň získajú dobrovoľníci vďaka skúsenostiam veľkú výhodu pri snahe dostať sa na iné významné podujatia či akcie. Menším bonusom budú aj reklamné predmety ako tričko atď.

Hľadáme dobrovoľníkov na konkrétne pozície, ktoré sú rozdelené do:

  • Zabezpečovanie servisu pre účastníkov verejného leteckého podujatia – pomoc organizátorom zabezpečujúcim starostlivosť o účastníkov verejného leteckého podujatia. Znalosť anglického jazyka je nevyhnutnosťou.
  • Práca na zábranách v priestoroch verejného leteckého podujatia (zabezpečovanie statických ukážok, prechodov do neverejných častí verejného leteckého podujatia)
  • Ostatné servisné práce v priestoroch verejného leteckého podujatia (ide o pomocné práce v priestoroch verejného leteckého podujatia)

Ako sa stať dobrovoľníkom?

  • v prvom rade je potrebná registrácia cez registračný formulár
  • následne dobrovoľníka osloví náš koordinátor, ktorý spraví so žiadateľom video pohovor (aplikácia WhatsApp) v emailom dohodnutom termíne

Registračný formulár dobrovoľníka

Menu

This content will appear inside a popup…