Laco Air

Laco Air

Spoločnosť Laco Air vám ponúka najmodernejší záchranný systém GALAXY GRS.

Systém je určený na záchranu posádky a lietadiel, konkrétne pre 1 a 2-miestne ľahké lietadlá, ultraľahké a experimentálne lietadlá a v poslednej dobe pre lietadlá všeobecného letectva a bezpilotné lietadlá. Produkt je certifikovaný LAA ČR, USA, Austráliou, Kanadou, Juhoafrickou republikou a DULV, BAM Nemecko a spĺňa podmienky pre nákup raketových systémov v obchodnej sieti ČR, USA a ES. Systém získal patentový certifikát PV 1859-94.
Systém GALAXY GRS je navrhnutý pre rýchle nasadenie, aby umožnil záchranu posádky a lietadla z čo najnižšej výšky. V iných systémoch sa padák postupne vyťahuje zhora, čím je dĺžka materiálu vystavená deformácii prúdmi vzduchu a poškodeniu kontaktom s drakom lietadla alebo jeho oddelenými časťami. Vrch GRS je držaný v postroji, kým sa závesné laná úplne nevytiahnu vo výške 15-18 m nad lietadlom (v závislosti od modelu), kde sa potom vytiahne pre bezpečné nafúknutie. Táto konštrukcia minimalizuje nebezpečenstvo poškodenia tkaniny a závesných lán pri nasadení. Nafukovanie vrchlíka sa spustí za 0,4 až 0,7 sekundy od aktivácie systému. Systém je navrhnutý s rezervnou kapacitou pre prácu aj v extrémnych podmienkach.
Spoločnosť LACO AIR je oficiálnym zástupcom GALAXY GRS pre Slovenskú republiku. Poskytuje predaj, servis, poradenstvo a hlavne komplexné riešenie záchranného padákového balistického systému na mieru pre Váš lietajúci stroj. Životnosť záchranného systému je 30 rokov so šesť ročným servisným cyklom.
A najdôležitejšia informácia na záver: GALAXY GRS ZACHRÁNILO UŽ 107 ŽIVOTOV PILOTOV A POSÁDKY!
Kompletnú ponuku GALAXY GRS nájdete na stránke: www.galaxysky.cz
Menu

This content will appear inside a popup…