Aerosalón

AEROSALÓN Piešťany je výstava, ktorá sa koná počas Festivalu letectva Piešťany, na letisku Piešťany v termíne 6.-8. máj 2022.

O Aerosalóne

Festival letectva Piešťany 2022 má na Slovensku obrovský potenciál a vytvára priestor pre desaťtisíce návštevníkov všetkých vekových kategórií, odbornú verejnosť s domácou a zahraničnou účasťou. Tento ročník je výnimočný tým, že sa bude niesť v znamení osláv 77. výročia konca druhej svetovej vojny a víťazstva nad fašizmom, 100. výročia narodenia generálmajora Otta Smika – hrdinu druhej svetovej vojny, osláv Dňa Európy, vrátane osláv vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie a pripomenutie si 102. výročia tragického úmrtia Milana Rastislava Štefánika. Skúsenosti z minulých ročníkov Festivalu letectva Piešťany, ako aj pozitívne reakcie účastníkov, ale aj možnosť využiť geografické postavenie Slovenska v strede Európy, nás motivujú k tomu, aby sme tento rok dali naším partnerom ešte väčší a lukratívnejší priestor.

Slovenská letecká agentúra, s. r. o. ako hlavný organizátor podujatia si vás dovoľuje osloviť s ponukou vystavovať a prezentovať vaše výrobky a ponúkané služby na Festivale letectva, Piešťany 2022, ktorý sa bude konať 6. – 8. mája 2022 na letisku Piešťany.

Slovenská letecká agentúra vám na Festivale letectva 2022 ponúka špeciálne vyhradený prezentačný priestor označený názvom „Aerosalón Piešťany 2022,“ v lukratívnej zóne letiska.

Priestor bude vyčlenený na statické ukážky leteckej techniky a na kontraktačno – predajný priestor pre účastníkov Aerosalónu, kde bude možná prezentácia výrobkov a služieb, príslušenstva a  komponentov pre leteckú a pozemnú techniku, vybavenie a doplnky  pre posádky lietadiel, technický a zabezpečujúci personál, ktoré ponúkajú  jednotliví vystavovatelia,  majitelia alebo prevádzkovatelia leteckej techniky.

Organizátor pripravuje taktiež samostatný priestor na prezentáciu produktov, výrobkov účastníkov Aerosalónu s využitím veľkoplošnej obrazovky vrátane workshopu.

Súčasťou aerosalónu Piešťany bude:

– Letecká technika všeobecného letectva- domáce a zahraničné subjekty všeobecného letectva

– Výrobcovia lietadiel – zástupcovia domácich a zahraničných leteckých výrobcov lietadiel

– Výrobcov príslušenstva a komponentov pre leteckú a pozemnú techniku

– Výrobcov vybavenia a doplnkov pre posádky lietadiel, technický a zabezpečujúci personál

– Letecké školy

– Poskytovatelia leteckých služieb

– Inštitúcie v oblasti letectva – veda, výskum a vzdelávanie

Ponúkané služby a  poplatky na  kontraktačno-predajnej výstave

a) Vystavovatelia leteckej techniky

Pre vystavovateľov leteckej techniky je jednotný výstavný poplatok vo výške 100 EUR bez DPH

V cene sú zahrnuté náklady organizátora Aerosólu na prípravu a zabezpečenie priestorov pre parkovanie leteckej techniky, pre prezentáciu účastníkov Aerosalónu, strážnu a bezpečnostnú službu, odvozu a likvidácie odpadkov a ďalšie služby.

Cena je za účasť vystavovanej spoločnosti bez ohľadu na počet vystavovanej leteckej techniky. V prípade záujmu je možnosť vystavovať aj viacej kusov leteckej techniky. Minimálny počet je jeden kus.

V cene je zahrnuté aj nasledovné zabezpečenie:

– 2 x stolička, 1 x stolík (pri vystavovanej leteckej technike)

– banner pred leteckou technikou s názvom spoločnosti, s údajmi  o vystavovateľovi  a informácie o vystavovanej leteckej technike (veľkosť bude upresnená) /  Poznámka : 1x banner je súčasťou výstavného poplatku a každý ďalší banner je možné si k vystavovanej leteckej technike  zakúpiť v cene 20 EUR bez DPH, bannery ostávajú po výstave majetkom účastníka výstavy

– „WELCOME balíček“  – pre každého vystavovateľa

– približovacie, pristávacie a parkovacie poplatky – bez poplatkov

– výstavná plocha pod lietadlami – bez poplatkov

– oddychová zóna len pre vystavovateľov Aerosalónu – bez poplatkov

– priestor pre mítingy / workshop a business rokovania – bez poplatkov

– reklama na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram) a aj na oficiálnych webových stránkach „Aerosalón Piešťany 2022“ a „Festival Letectva, Piešťany 2022“ v rámci možností usporiadateľa – bez poplatkov

– Elektrická prípojka (na vyžiadanie) – 50 EUR bez DPH/ 3 dni

Možnosť doobjednať materiál, vybavenie, reklamné predmety (platené).

b) Vystavovatelia príslušenstva a komponentov pre leteckú a pozemnú techniku, vybavenie a doplnky pre posádky lietadiel, technický a zabezpečujúci personál.

Priestor na vystavovanie:

Stan typu PAGODA 5×5 m (25m2),

– prenájom – 500 EUR bez DPH /počas celej výstavy (možnosť objednať len polovicu stanu)

– elektrická prípojka (na vyžiadanie) – 50 EUR bez DPH/ 3 dni

V cene je zahrnuté:

– 4 x stolička, 1 x stôl

– banner s názvom spoločnosti a logo (označenie vo vrchnej časti  pagody)

– „WELCOME balíček“  – pre každého vystavovateľa

– oddychová zóna  – bez poplatkov

– priestor pre mítingy / workshop a business rokovania  – bez poplatkov

– reklama na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram) a aj na oficiálnych webových stránkach „Aerosalón Piešťany 2022“ a „Festival Letectva Piešťany“ v rámci možností usporiadateľa – bez poplatkov

Priletové a odletové informácie SID a STAR information

– AIP Slovenská republika, letiská

– spresnenie príletov a odletov bude po dátume 20. 4. 2022

– približovacie, pristávacie a parkovacie poplatky – bez poplatkov

mapa aerosalónu

UBYTOVANIE

-vo vlastnej réžii vystavovateľov

Pre vystavovateľov podujatia „Aerosalón Piešťany 2022“ na základe dohôd s vybratými hotelmi v meste Piešťany je možnosť zľavy na ubytovanie (možný predpoklad až do 20%).

DOPRAVA A PARKOVANIE

Letisko Piešťany má výhodnú polohu v Trnavskom regióne. Vďaka tejto polohe je jednoducho a rýchlo dosiahnuteľné všetkými možnými druhmi dopravy. Letisko sa nachádza približne 5 km od centra mesta.

Oficiálne letiskové parkovisko nájdete priamo pred odbavovacím terminálom. Stáť tu môžete zadarmo, a to ako krátkodobo, tak dlhodobo.

Adresa:

Žilinská cesta 597/81, 921 01 Piešťany

Ako sa k nám dostanete

Autom

Z Bratislavy: po diaľnici D1/E75 k zjazdu Horná Streda. Potom po ceste 61 smerom na Piešťany.

Z Trenčína: po diaľnici D1/E75 k zjazdu Horná Streda. Potom po ceste 61 smerom na Piešťany.

Z Nového Mesta Nad Váhom: po ceste 61 smer Piešťany.

Z Nitry: Z Nitry po ceste 513 do Hlohovca, v Hlohovci odbočiť na cestu 507, ktorou pokračovať až do Piešťan. Cez Piešťany prejsť stále po ceste 507 a sledovať značky „Letisko“

Z Topoľčian: po ceste 499 do Piešťan, v strede mesta za čerpacou stanicou Shell odbočiť doprava na cestu 61 a sledovať značky „Letisko“

Taxík

Autobus

Najbližšia MHD, ktorá ide na letisko, je autobusová linka 18. Ak smerujete priamo na terminál, vystúpte na zastávke „Kláštorská ul., Letisko“, ak pôjdete do múzea, vaša zastávka bude „Jánošíkova ul. stred“. Autobus premáva od 6:00 do 18:45 raz za hodinu (cestovný poriadok link – https://imhd.sk/pn/linka/18)

Lietadlom

kontakt

V prípade, že máte záujem o viac informácií o podujatí „Aerosalón Piešťany 2022,“ môžete nás  kontaktovať:

Ing. Vladimír LISÝ   email:  lisy@festivalletectva.sk
telefón: +421 944 154 771

Ing. Ľubomír Krupár email: krupar@festivalletectva.sk
telefón: +421 910 946 689

Ing. Ján Machyniak:   email: machyniak@festivalletectva.sk
telefón : +421 905 528 817

Menu

This content will appear inside a popup…